E-Ticaret Danışmanlığı Detay

E-ticaret danışmanlığı paketini seçtiğinizde, size anahtar teslim bir e-ticaret hizmeti sağlıyoruz. Sitenizin kurulmasından ürün yüklemeye, sosyal medyadan reklam yönetimine, ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyor ve tüm tecrübelerimizi size aktarıyoruz.  Nasıl ürün yüklemeniz gerektiğini, nasıl trafik sağlamanızı, nasıl bir seo çalışması yapmanız gerektiği hakkında tüm eğitimi sizlere veriyoruz. Tüm pazaryerlerinde sizin için mağazanızı açıp satışa hazır hale getiriyoruz. Pazaryerlerinde hızlı satış elde etmeniz için gereken pazarlama çalışmalarını sizin için yapıyoruz. İstemeniz halinde entegrasyon yazılımı ile tek ekrandan tüm pazaryerlerindeki tüm işlemleri yapabilmenizi ve otomatik stok-fiyat güncellemesi yapmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca firmanızı ve ürünleri analiz edip, rakip firmalarla karşılaştırma yapıp en doğru strateji ile satışlarınızı hızlı bir şekilde artırıp yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca anlaşma süresince haftalık 6 saat olmak üzere bire bir uygulamalı destek sağlıyoruz.

Bu paketimizi satın almanız halinde ister sıfırdan, ister mevcut e-ticaret işleyişinizi güncelleme yaparak tüm işlemleri sizin adınıza yapıyoruz. Size sadece siparişleri kargolayıp karlılığınızı izlemeniz kalıyor.

Paket hakkında detaylı bilgi almak için buradan form doldurup bize ulaşabilirsiniz.

[cf7sr-simple-recaptcha]