E-İhracat Danışmanlığı Detay

E-ihracat danışmanlığı paketini seçtiğinizde, size anahtar teslim bir e-ihracat hizmeti sağlıyoruz. Sitenizin kurulmasından ürün yüklemeye, piyasa analizinden reklam yönetimine, satış stratejilerinden kargo gümrük yönetimine, Şirket kurulumundan satış yapılan ülkede depo ihtiyacının karşılanmasına ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri sunuyor ve tüm tecrübelerimizi size aktarıyoruz. Nasıl ürün yüklemeniz gerektiğini, nasıl trafik sağlamanızı, nasıl bir seo çalışması yapmanız gerektiği hakkında tüm eğitimi sizlere veriyoruz. Seçmiş olduğunuz satış yerlerinde sizin için mağazanızı açıp satışa hazır hale getiriyoruz. Pazaryerlerinde ve satış kanallarınıza hızlı satış elde etmeniz için gereken pazarlama çalışmalarını sizin için yapıyoruz. İstemeniz halinde entegrasyon yazılımı ile tek ekrandan tüm pazaryerlerindeki tüm işlemleri yapabilmenizi ve otomatik stok-fiyat güncellemesi yapmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca firmanızı ve ürünleri analiz edip, rakip firmalarla karşılaştırma yapıp en doğru strateji ile satışlarınızı hızlı bir şekilde artırıp yüksek kazançlar elde etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca anlaşma süresince haftalık 3 saat olmak üzere bire bir uygulamalı destek sağlıyoruz. Eğer ihtiyacınız varsa marka oluşturma ve marka tescil konularında destek sağlıyoruz. Şirket kurulumlarında en doğru firmalarla çalışmanızı sağlıyoruz.

Bu paketimizi satın almanız halinde ister sıfırdan, ister mevcut e-ticaret işleyişinizi güncelleme yaparak tüm işlemleri sizin adınıza yapıyoruz. Size sadece siparişleri kargolayıp karlılığınızı izlemeniz kalıyor.

 

Tüm hizmetlerimizi tüm türkiye ve yurt dışına sağlamaktayız. Yurtiçinde anlaşılan sürelerde şehrinize gelim hizmetlerimizi sunuyoruz. Bunun haricinde haftalık online eğitim ve bağlantılarımız düzenli olarak sizlere sunulmaktadır.

Paket hakkında detaylı bilgi almak için buradan form doldurup bize ulaşabilirsiniz.

[cf7sr-simple-recaptcha]